Postní pobožnosti

28.02.2023

Zveme Vás na pobožnost křížové cesty v pátek 10.3. v klášterním kostele, kterou pro všechny připravují děti z náboženství.

Také Vás chceme pozvat na pobožnost Křížové cesty v krajině. Můžete pozvat své blízké, kamarády, přátele a společně vyrazit v sobotu 18.3 do Milevska.

Pokusíme se zařídit, aby každý z farnosti, i bez auta, mohl jet. Budeme rádi, když nabídnete svá volná místa v autě a nebo se ozvete, když dopravu budete potřebovat. Rádi Vás propojíme. Také se můžete zapsat k jednotlivým zastavením křížové cesty - na odkazu ve sdílené tabulce. Podklady Vám včas dodáme.

Více informací o obou akcích naleznete na plakátech níže.

Při křížové cestě si můžeme uvědomovat vděčnost, že Pán nesl i moje hříchy a selhání. Kéž naše společné prožívání křížové cesty vede k prohloubení našeho vztahu s Pánem a upevní i naši vzájemnou jednotu ve farnosti.