FARNOST PÍSEK

Všechny aktuální události o dění z celé farnosti

Zveme Vás v příležitosti oslavy 150 let od narození a 100 let beatifikace Svaté Terezie z Lisieux, v sobotu 21. října od 9: 30 na besedu a promítáni fotek spojené s jejím životem.

Stalo se

29.09.2023

Některé z našich dětí opět vyrazily na duchovní obnovu, kterou pravidelně pořádá budějovického biskupství. Tentokrát je celým víkendem provázel sv. páter Pio. Fotografie zde.Minulý víkend někteří z našich statečných bojovníků opět obhajovali čest ČERVENÉ RŮŽE v 19. bitvě Války růží. Fotografie zde. Národní setkání Modliteb matek v Brně na téma: ...

Tradiční zahájení školního roku pro děti z náboženství a jejich rodiny na farním dvoře od 16h.

Milé ženy z farnosti, zveme Vás v sobotu 26. 8. 2023 na 12. ročník pěší pouti. Chceme vyjít z Písku, připojit se můžete také v Heřmani a Vodňanech popř. přijet rovnou na Lomec na Modlitbu matek.